„Gaspard_03” audiobook fantasy

Premiera on-line 30 października 2020

„Gaspard_03” to barwna i wciągająca opowieść, rozgrywającą się w starożytnym Egipcie, pradawnej Jaćwieży i średniowiecznym Podlasiu, łącznie na przestrzeni 4000 lat. Wszędzie tam, dawniej i dziś, toczona jest walka z Czarną Energią, niewidzialnym złem pochłaniającym ludzkość i świat.

„Gaspard_03” to także fascynujący internetowy audiobook fantasy w którym autor, unikając konwenansów, ugrzecznionych stereotypów i wychowawczej poprawności, ukaże prawdziwy obraz uzależnień współczesnej młodzieży, konsekwencje braku wzorców moralnych i więzi społecznych, świat oderwany od zasad oraz dramat zdekompletowanej rodziny.

Wszystko to złoży się na fascynującą opowieść dla wszystkich, gdzie przenikają się czasy i przestrzeń, czyli tzw. „real” z wirtualną rzeczywistością.

Za ilustrację niezwykłego audiobooku fantasy posłużyły plenery Mazur Garbatych i Suwalszczyzny oraz wiadukty kolejowe we wsi Kiepojcie. Zdjęcia realizowano także we wsiach Dubeninki, Lakiele, Mieruniszki i Stańczyki.

Informacje o projekcie

Data premiery: 30.10.2020

Narracja: Robert Czebotar

Muzyka: Ola Turkiewicz

Zdjęcia i animacje: Tomasz Kubiak

Dźwięk: Kamil Bobrukiewicz

Konsultacje językowe: Elżbieta Frankiewicz

Pomysł, scenariusz i reżyseria: Jacek „Wiejski” Górski

Dofinansowanie: Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Galeria projektu

Dofinansowanie

MKiDN
Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Wsparcie

Fundacja Dziedzictwa Rzeczypospolitej
BM Production
Signiroad